Strona glowna
Szukaj
OWH
Metryczka

Serdecznie witamy na polskiej stronie firmy Volkmann & Rossbach GmbH & Co. KG

Doradztwo - Planowanie - Produkcja - Sprzedaż - Montaż - Utrzymanie dróg

Od 50 lat nazwa VOLKMANN & ROSSBACH (VR) jest synonimem dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz na autostradach. Nasza szeroka paleta wyrobów tylko i jedynie przeznaczona jest do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. W ofercie znajdują się tymczasowe bariery stalowe (jak Mini-Guard i Vario-Guard), bariery stalowe energochłonne (od naprostszej bariery skrajnej do systemów mostowych jak Super-Rail i Maxi-Rail), znakowanie horyzontalne wszelkich rodzajów i typów. Dla zaokrąglenia naszej oferty prowadzimy także wyroby z zakresu ochrony środowiska jak systemy ochrony gadów oraz zabezpieczenia dla motocyklistów.
 
Grupa VR składa się z różnych spółek produkcyjnych jak i usługowych. Tą strukturą grupa pokrywa kompletny zasięg usług i produktów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozpoczynając od rozwoju aż do montażu gotowego produktu, od planowania do utrzymania dróg. Jeśli życzy sobie Państwo indywidualną konstultację, nasi kompetentni pracownicy stoją do Państwa dyspozycji.

 
Czlonkowie grupy VR

Aktualności

04/25/16

!!NEW!! VR Online-Tool for vehicle restraint systems & mobile barriers!

No matter where or when, our user-friendly product finder enables you to select suitable systems according to your demand of containment level, system height and other criteria.

http://tool.volkmann-rossbach.de/en/

04/14/16

Intertraffic Amsterdam 2016

From 5 - 8 April 2016 thousands of traffic professionals visited the most authoritative traffic technology exhibition in the world: Intertraffic Amsterdam 2016. During four action-packed days we were pleased to have a large number of visitors frequenting our stand. [more]